Przejdź do treści

O FIRMIE

Salon powstał w 1967r. Założycielami firmy byli Jadwiga i Andrzej Jawornik. Przez lata pracy firma uzyskała kilkuset stałych klientów, świadcząc usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Właściciele byli wieloletnimi członkami organizacji rzemieślniczych takich jak: Cech Rzemiosł Różnych w Myszkowie i Klub Postępu Technicznego Fryzjerów przy Izbie Rzemieślniczej w Katowicach, wyszkolili 23 uczniów a 12 z nich prowadzi obecnie własne salony fryzjerskie. W chwili obecnej Salon prowadzi Zbyszek Jawornik kultywując tradycje założycieli. Po rozbudowie i modernizacji w 2014 roku jesteśmy
jednym z największych Salonów Fryzjerskich w mieście Myszkowie, dysponujemy siedmioma stanowiskami fryzjerskimi, rozmieszczonymi na siedemdziesięciu metrach powierzchni lokalu. Estetyczne i komfortowe wnętrze sprzyja relaksowi klientów i ergonomicznemu wykonywaniu usług. Posiadamy oddzielne, komfortowe pomieszczenie dla Pań oraz Panów. W firmie działa telefoniczna rejestracja wizyt, i mimo dużej ilości klientów, organizujemy rezerwacje tak aby czas oczekiwania był jak najkrótszy. Staramy się każdego klienta traktować indywidualnie, zgodnie z jego potrzebami i wymaganiami dając Wam to co najlepsze. Firma zatrudnia osiem osób w tym trzech mistrzów fryzjerstwa. Młoda i dobrze wykształcona załoga jest w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Wszyscy pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i pokazach fryzjerskich.

Prowadząc działalność gospodarczą w jednym miejscu prawie pół wieku, jesteśmy zżyci ze społecznością lokalną, gotowi wspomóc inicjatywy i wesprzeć w razie potrzeby. Oto kilka przykładów naszej działalności:

  • Firma jest członkiem klubu sportowego KS Myszków
  • Corocznie Salon jest jednym ze sponsorów Zabawy Karnawałowej organizowanej w ZSP nr. 1 w Myszkowie
  • Kilkukrotnie firma wspomagała ZSP nr. 2 w Myszkowie z różnych okazji
  • Wspieramy fundację , Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową’ Wrocław ul, Świdnicka 53
  • Uczestniczyliśmy w wielu drobniejszych akcjach charytatywnych na terenie miasta Myszkowa i okolicy.

Jeśli jesteś organizatorem inicjatywy społecznej, a potrzebujesz pomocy napisz: zbyszek@jawornik.pl

2018Firma została uhonorowana certyfikatem ARTEGO - wyróżnieniem dla 200 najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce! Dziękujemy za zaufanie!

2017Mieliśmy zaszczyt wspólnie z Państwem świętować nasze 50. urodziny! Z tej okazji zorganizowaliśmy promocję podczas, które w Państwa urodziny strzygliśmy za darmo. Dziękujemy za korzystanie z naszych usług!

2015Firma została uhonorowana nagrodą Burmistrza Miasta Myszkowa - "PROMOTOR MYSZKOWA"

20 lutego 2015 odbyła się X Jubileuszowa Gala „Promotor Myszkowa”, na której Nasza Firma została uhonorowana w kategorii Małe i Mikro Przedsiębiorstwa, otrzymując z rąk Pana Burmistrza Miasta Włodzimierza Żaka statuetkę Promotora Myszkowa. To wyróżnienie wiele dla nas znaczy, motywuje do dalszego działania, dało ogromną satysfakcje właścicielom i pracownikom - BO TO ZASŁUGA CAŁEJ ZAŁOGI.

Salon Fryzjerski "JAWORNIK" triumfatorem plebiscytu "Laur Piękna" w 2016 w Powiecie Myszkowskim

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym klientom za oddane na nas głosy. Państwa poparcie sprawiło nam ogromną radość i satysfakcję, dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy pewność, że nasza praca nie idzie na marne i daje NASZYM KLIENTOM radość, wygodę i urodę. Zbyszek Jawornik wraz z pracownikami D Z I Ę K U J E M Y ! ! !